Comenius - posjet tržnici

Jednog lijepog proljetnog dana učenici OŠ Hugo Badalić sa svojim učiteljima, u sklopu Comenius projekta Kruh - štruca Europe, posjetili su slavonskobrodsku tržnicu. Nakon dolaska odmah se krenulo u obilazak i mudro pronalaženje najboljeg špinata na tržnici. I tko će drugi nego učiteljica biologije pronaći najzdarviji špinat za naše proljetne palačinke. Teta prodavačica je bila vrlo ljubazna i brzo smo krenuli dalje. Krešimir je kasnije probirao krumpire, a Antonia i Marina izabrale i kupile svježi mladi luk. Jel imamo sve? Imamo! Krenuli smo punih vrećica natrag u školu gdje ćemo pripremiti i kušati naš specijalitet: proljetne palačinke.

Ostale fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji.

objavio: Branimir Garić   datum: 2. 5. 2014.

« Studeni 2018 »