Oglas za radno mjesto - Učitelj-ica u produženom boravku

Na temelju Odluke o financiranju Ministarstva znanosti i obrazovanja od 24. kolovoza 2018. godine (KLASA: 910-08/18-01/00117, URBROJ: 533-06-18-0006) za projekt„Win-Win“ – programi produženog boravka i predškole za djecu i učenike pripadnike romske nacionalne manjine u Slavonskom Broduprijavljenog na Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava„Programska, stručna i financijska potpora obrazovanju djece i učenika pripadnika romske nacionalne manjine“, broj poziva: UP.03.2.1.04. u okviru Europskog socijalnog fonda - Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. - 2020., objavljuje se

OGLAS
za prijem u radni odnos za izvršavanje poslova
učitelj/ice u produženom boravku za potrebe provedbe projekta „Win-Win“ – programi produženog boravka i predškole za djecu i učenike pripadnike romske nacionalne manjine u Slavonskom Brodu

Predmet oglasa je zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme radi obavljanja privremenih poslova učitelja/ice na provedbi programa produženog boravka za razrede 1. do 4. u Osnovnoj školi Hugo Badalić u Slavonskom Brodu. Odrednice oglašenih radnih mjesta su kako slijedi:

Broj traženih osoba: 5 izvršitelj/ica na određeno vrijeme
Mjesto rada: Osnovna škola Hugo Badalić, Borovska 3, Slavonski Brod

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme

Prijevoz na rad:u cijelosti

Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme do 10 mjeseci odnosno do završetka školske godine 2018./2019. uz obvezni probni rad u trajanju od 3 mjeseca

II. OPIS POSLOVA:

Poslovi učiteljice u produženom boravku su: Prijem i doček učenika, briga o higijeni učenika i zdravstvenom stanju učenika, pripreme za konzumaciju ručka, predviđen je kratki odmor i slobodno vrijeme nakon ručka za učenike. Nakon toga učenici će pisati domaću zadaću. Nakon domaće zadaće, organizirano je vrijeme za ponavljanje i uvježbavanje nastavnog sadržaja obrađenog na nastavi. Kroz igru, kvizove, nastavne listiće i razgovor učenici su dodatno utvrdili naučeno gradivu na satu.

Poslije vježbanja vrijeme je namijenjeno za različite rekreativne i kreativne aktivnosti, društvene igre i edukativne igre na računalu, odlazak u školsku dvoranu i na školsko igralište gdje se  planiraju aktivnosti za učenike u raznim sportskim i elementarnim igrama kao i igre po izboru učenika.

Učiteljica je dužna surađivati sa učiteljicama iz razreda koji učenik pohađa,  s svim nastavnim osobljem, tehničkim osobljem škole.

III. OPĆI UVJETI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS:

Punoljetnost
Hrvatsko državljanstvo
Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima

Pored općih uvjeta za prijam u službu kandidati moraju ispunjavati i sljedeće posebne uvjete:

POSEBNI UVJETI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS:

Osim općih uvjeta sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju zadovoljiti i posebne uvjete propisane člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17. i 68/18.) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško – psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96 i 56/01.).

Uvjete za prijam u službu ispunjava i osoba koja je po ranijim propisima stekla višu stručnu spremu odgovarajuće struke.

Natjecati se mogu kandidati oba spola, sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme radi provedbe projekta.

IV.  Postupak prijave:

Kandidati za prijem u radni odnos za projektnog asistenta/icu dužni su priložiti sljedeće dokumente:

životopis,
dokaz o prebivalištu (neovjerena preslika osobne iskaznice)
dokaz o hrvatskom državljanstvu (neovjerena preslika osobne iskaznice ili domovnice),
dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika svjedodžbe),
uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda.
preslika e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
potpisana Izjava suglasnosti s korištenjem osobnih podataka koja čini prilog ovome oglasu

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Da bi kandidat ostvario to pravo dužan je u prijavi priložiti svu potrebnu dokumentaciju propisanu zakonom kojom to potvrđuje kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz da je nezaposlen.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve tražene podatke i priloge navedene u oglasu. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa pristupit će prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti putem intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima u zakonskom roku.

Grad Slavonski Brod zadržava pravo uvida u originale dokumenata.

DOSTAVA PRIJAVA ZA RADNO MJESTO:

Prijave se podnose preporučeno poštom ili predaju osobno u zatvorenoj omotnici na sljedeću adresu:

Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod
Borovska 3

35000 Slavonski Brod
s napomenom
„Za oglas učitelja/ice u produženom boravku za projekt „Win-Win–programi produženog boravka“- ne otvaraj“

zaključno s danom 19. prosinca 2018. godine u 14,00 sati. (11.12.2018. – 19.12.2018.)

Grad Slavonski Brod zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ
35000  Slavonski Brod, Borovska 3
MB  - 03070832
OIB – 55766165731
IBAN –HR6623400091510886270
Telefon- faks: 035/446-015
e-mail: ured@os-hbadalic-sb.skole.hr

objavio: Sanja Katolik   datum: 11. 12. 2018.