Važni dokumenti
Mi smo

Hrvatski olimpijski dan

Hrvatski olimpijski dan poznat pod skraćenim nazivom HOD, posvećen datumu utemeljenja Hrvatskog Olimpijskog Odbora, 10. rujna, obilježili su učitelji i učenici naše škole u petak na ŠRC Klasijama. Na početku nas je naš sjajni učenik Oliver Mofardin (8.a), zajedno sa svojim trenerom, upoznao sa streljaštvom i samostrelom, te izveo demonstraciju. Za svjetskog prvaka to je bio lak zadatak. Pogodio je sve tri strelice točno u sredinu svake mete i zaradio veliki aplauz svih svojih prijatelja i učitelja. Bravo Olivere! Nakon samostrela usljedila je utakmica graničara za djevojčice i nogometna utakmica za dječake. U graničaru su bile bolje djevojčice s Plavog polja na čelu s kapetanicom Anom Berezovski, dok je nogomet pripao ekipi s Jelasa i njihovom kapetanu Josipu Sušiću. Čestitke na dobroj igri i pobjedama! Zadnje natjecanje, uvijek najzanimljivije, bilo je povlačenje konopa. Nakon 45 minuta i čak 40 povlačenja dobili smo pobjednike. U konkurenciji petih i šestih razreda treće mjesto osvoji je 5.c razred, drugo mjesto osvojio je 6.e razred, a najjači su bili učenice i učenici 6.b razreda. Bravo! U konkurenciji sedmih i osmih razreda treće mjesto osvojio je 8.d razred, drugo mjesto osvojio je 8.b razred, a najbolji su bili učenice i učenici 8.a razreda. Bravo! Kako nam je bilo zanimljivo? Pogledajte galeriju slika.

objavio: Branimir Garić   datum: 14. 9. 2015.