Ispraćaj osmaša

Ispratili smo još jednu generaciju osmaša. Kao i svake godine, i ove nam se čini da su baš ova djeca bila posebno dobra, posebno duhovita, uzorna, uvukli su nam se pod kožu. S njima smo proteklih osam godina dijelili smijeh, suze, ponos, radost, strah. Gledali smo ih kako od dječice postaju ljudi s izgrađenim stavovima, vizijama i željama. Drago nam je što smo bili dio mozaika njihovih života i barem malo utjecali da postanu ono što jesu danas. Podvojenih smo osjećaja bili gledajući ih danas kako po zadnji put u ovoj školi uzimaju svoje svjedodžbe, svoje nagrade i priznanja. Na njihova mjesta u učionice će sjesti neka nova Lara, Ivan, Teo, Nikolina, Nikola, Marko, Marina, Vesna… A naši osmaši će i dalje biti s nama jer su ostavili trag u našim životima i prisjećat ćemo ih se kroz uspomene satkane proteklih osam godina.

Uz prigodan govor i zahvalu svim učiteljima, ravnateljici, stručnim suradnicama i administrativnom i tehničkom osoblju te uz prezentaciju, učenici su vodili svečani program. Ravnateljica im se obratila, prisjetila se njihova odrastanja u školi i zaželjela im sreću u daljnjem školovanju i životu.

Učenici koji su prošli svih osam godina odličnim uspjehom nagrađeni su prigodnom knjigom.

Iz 8.a: Nikolina Barunica, Lara Kralj, Lukas Matanić, Filip Nužda, Lovro Orešković i Marta Šokčević.

Iz 8.b: Benjamin Drinić, Teo Funarić, Ana Marija Grlić, Ivan Kolomejac, Adrian Majstorić, Ivan Opačak, Marina Nikolić, Leon Tekić, Lara Topić i Bruno Vučić

Iz 8.c: Lea Jambrović, Marin Jozić i David Mandić

Iz 8.d: Mia Jurić, Vedrana Kapetanović i Katarina Polanc,

Iz 8.e: Josipa Blažević, Lana Glavaš, Marin Gusak, Lana Nađ, Nikola Pezer i Gabriela Tunjić

Učenici koji su sudjelovali na Županijskim i Državnim natjecanjima također su nagrađeni.

Dragi naši osmaši, želimo vam uspjeh u daljnjem školovanju i životu. Kada vam bude teško, zapamtite da granice postoje samo u vašim glavama, podignite ih što više i naprijed!

❤️

Pogledajte OVDJE!

Marijana Fajgl

objavio: Tanja Štević   datum: 4. 7. 2021.

« Svibanj 2024 »