Mladi su knjižničari i ove školske godine bili voditelji na završnoj svečanosti uručenja nagrada učenicima koji su osvojili zapažene rezultate na različitim natjecanjima iz znanja i sporta. Uz pomno vođenu konferansu, voditeljsku i organizacijsku ulogu, pokazali su kvalitetu javnog nastupa nastupivši pred punom sportskom dvoranom Matične škole. Ovim događajem oprostili smo se od mladih knjižničara osmaša: Maje Mikić, Antee Simić, Mije Jalušić i Marka Kvesića koji su vrijedno i s lakoćom odrađivali sve zadatke i izazove koje je ova izvannastavna aktivnost od njih zahtjevala, posebno se ističući u javnom nastupu, što će im, vjerujemo, doprinijeti u nastavku školovanja. Sretno!

Skip to content