Svečani ispraćaj osmaša i podjela nagrada najuspješnijima

Još jedna generacija oprostila se od osnovnoškolskog obrazovanja i krenula u novu životnu avanturu.
U Matičnoj i Područnoj školi 6. srpnja 2022. održan je prigodni program prilikom kojega je ravnateljica Irena Čugura Ćerić najuspješnijim učenicima dodijelila nagrade za izvrstan uspjeh kroz svih osam godina i sudjelovanje i uspjeh na brojnim natjecanjima.

Generacija je to koja je uvelike doprinijela ugledu i dobrome glasu naše škole. Vrsni su poznavatelji hrvatskoga jezika, engleskoga jezika, geografije i povijesti, informatike, kreativni su i sudjelovali su na natjecanju iz Likovne kulture te su se plasirali na državno natjecanje u plivanju i odbojci.

Učenici su se također obratili učiteljima i ravnateljici i zahvalili za sve sljedećim riječima:

„Kada smo prvi puta došli u ovu školu, nismo mogli ni zamisliti što je sve još ispred nas, a evo nas sada ovdje sa završenom osmom godinom našeg školovanja.

Od učenja abecede i brojeva pa sve do danas uz nas su bile vrlo posebne osobe koje su nam pomogle da usvojimo sve gradivo, a uz to i ponešto o životu.

Učiteljice razredne nastave pomogle su nam da uz rast i razvoj iz malenih vrtićaraca u prave školarce, rastemo i u znanju.

Od 5. do 8. razreda nastavnici predmetne nastave bili su uz nas na putu odrastanja iz djece u mlade pametne osobe. Posebno se zahvaljujemo našim razrednicima koji su nas naučili da je tajna uspjeha trud, a ne samo talent te da se rad i trud uvijek isplate.

Svašta smo tijekom ovih godina učili i naučili, no ono najvažnije s čime izlazimo iz ove škole upravo je znanje kako biti dobri ljudi. Hvala vam za to!“

Želimo našim osmašima da i dalje budu uspješni u svemu što rade!

Svojim osmjehom mijenjate svijet, ne dozvolite svijetu da mijenja vaš osmijeh!

Katarina Brkić Čabraja

objavio: Marija Janković   datum: 7. 7. 2022.