Uskrs nam dolazi

Učenici od 1. do 4. razreda u Područnoj školi na Jelasu zajedno sa svojim učiteljicama sudjelovali su na Uskrsnom sajmu koji je održan 6. travnja. Sajam se održavao u dvorištu crkava Sv. Nikola Tavelića i Sv. Josipa Radnika. Zahvaljujem se župniku vlč. Mati Matasoviću što nam je omogućio prostor, vrijeme, ali i donirao jaja koja su učenici sa svojim učiteljicama iskoristili u svojim kreativnim radionica. Još jednom smo dokazali kako vrijedi puno toga kreativnog raditi sa djecom. Rezultati su bili odlični jer je i odaziv ljudi bio velik. Povezanost župe i škole je bio uspješan. Hvala svima i sretan Vam Uskrs! Poručuju vam učiteljice Područne škole Hugo Badalić!

Ostale fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji.

objavio: Karolina Morosavljević   datum: 14. 4. 2014.

« Rujan 2018 »

Ukupno: 1194087