Akcija "Sretan dan"

Povodom nadolazećih blagdana, u sklopu projekta 'Comenius: Kruh - Štruca Europe' i akcije 'Sretan Dan', dvije skupine od po 6 učenika s nekoliko roditelja učenika naše škole i pod vodstvom učitelja Karoline Morosavljević, Marije Šaf, Mladena Crljena, Marije Dasović i Marijane Ostojčić, posjetili su osnovnu školu 'Milan Amruš' i Dom za stare i nemoćne u Slavonskom Brodu.

U ugodnoj atmosferi dočekali su nas učenici i učitelji u dvorani škole Milan Amruš, gdje smo ih kao mali znak pažnje počastili slasticama u čijoj izradi su sudjelovali sami učenici. Kroz kratku izvedbu i nekoliko riječi, učenici 4. c razreda zaželjeli su svima sretan i blagoslovljen Božić. Druženje se nastavilo uz glazbu i ples, te završilo na obostrano zadovoljstvo uz dogovor za neki slijedeći susret i kreativne radionice.

Učenici su sa učiteljima prošli kroz dvije zgrade Doma za stare i nemoćne, te su štićenicima Doma učenici uručili kolače i ukrase za bor koje su sami izradili. Također su održali kratku izvedbu i recitaciju - 'Božić moje bake' i 'Kruh moje bake'. Svim štićenicima su čestitali nadolazeći Božić i Novu Godinu, te proveli još neko vrijeme u ugodnom druženju i razgovoru, a na kraju susreta štićenici Doma su svoju zahvalnost na posjetu iskazali uručivanjem prigodnih poklona učenicima.

Ostatak fotografija pogledajte u galeriji

objavio: Antun Vukasović   datum: 16. 12. 2013.

« Rujan 2018 »

Ukupno: 1194049